آخرین خبرها از مسعود رجوی (زنده است)

0
آخرین خبرها از مسعود رجوی (زنده است)
به این مطلب رای دهید

مسعود رجوی زنده است+جزئیات

70 نفر از گروهک منافقین از بدنه آن‌ها جدا شده‌اند و این شبکه نفاق در داخل آلبانی دفن خواهد شد
تدبیر24»دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: هیچ سندی مبنی بر این‌که مسعود رجوی کشته شده در دست نیست. گروهک تروریستی منافقین برای از یاد رفتن جنایت‌های‌شان می‌خواهند سرکرده خود را مرده نشان دهند.
وی در پاسخ به سوال دیگری در این خصوص که همزمان با انتقال اعضای گروهک تروریستی منافقین به آلبانی، شما اعلام کرده بودید که با مسئولان این کشور صحبت کرده و به آن‌ها هشدارهای لازم را خواهید داد، توضیح داد: طبیعتا مسئولان دولت وظیفه مذاکرات دولتی را بر عهده دارند و ما در بنیاد هابیلیان سعی کردیم تا با راه‌اندازی سایتی به زبان آلبانیایی اطلاع‌رسانی لازم را در خصوص خطر این گروهک تروریستی برای مردم این کشور و همچنین جنایاتی که در منطقه انجام داده‌اند را داشته باشیم. مردم آلبانی باید متوجه می‌شدند که این گروهک در زمان حضورشان در کشورهای اروپایی نیز مسائلی را بوجود آوردند.
وی ادامه داد: خوشبختانه استقبال از اطلاع‌رسانی انجام شده ما بسیار خوب بود و بازتاب مثبتی هم در این خصوص دریافت کردیم. علاوه بر این با رسانه‌های آلبانی هم در این خصوص در ارتباط هستیم.
دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان این‌که« 70 نفر از گروهک منافقین از بدنه آن‌ها جدا شده‌اند»، خاطرنشان کرد: به عقیده من این شبکه نفاق در داخل آلبانی دفن خواهد شد.
وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این‌که ترکی الفیصل در اجلاسی که در پاریس برگزار شد، واژه مرحوم را برای مسعود رجوی استفاده کرد، آیا اسنادی برای مرگ او در دست است؟ گفت: مسعود رجوی قطعا زنده است. شبکه نفاق می‌خواهد به دو دلیل رجوی را کشته شده نشان دهد؛ یکی این‌که ایران و عراق از طریق اینترپل حکم جلب او را به دلیل کشتارش در منطقه و به ویژه در این دو کشور گرفته‌اند. دلیل دوم این‌که این گروهک می‌خواهند چهره جدید و دموکراسی‌خواه از خود به دنیا نشان دهند که این امر با وجود چهره‌ای مثل رجوی امکان‌پذیر نیست؛ بنابراین می‌خواهند او را مرده نشان دهند.

پاسخ دهید