حادثه در دبیرستان دخترانه

0
حادثه در دبیرستان دخترانه
3 (60%) 2 votes

محدوده اهالی خیابان امیرکبیر تهران شاهد تعقیب و گریز یک سارق فراری با ماموران پلیس بود که در پایان سارق فراری به یک مدرسه دخترانه رفت.

 

سرهنگ بهرامی ارشد رئیس کلانتری 141 شهرگ گلستان، گفت: شب گذشته وقوع یک فقره سرقت توسط چهار سارق در یکی از خانه های مسکونی حوالی خیابان امیر کبیر اعلام شد؛ با حضور مأموران در محل، چهار نفر را در زمین خالی مجاور ساختمان مشاهده کردند که دو نفر از آنان روی دیوار ساختمان در حال خم کردن محافظ ایمنی ساختمان هستند.

 

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: مظنونان به محض دیدن پلیس، از دیوار به زمین پریده و به همراه دو نفر دیگر به خیابان های اطراف متواری شدند که تیم هایی را جهت دستگیری سارقان اعزام و بلافاصله سه سارق دستگیر شدند.

وی در ادامه گفت: سارق چهارم که به یکی از خیابان های اطراف متواری شده بود، بدون توجه به فرمان پلیس، به فرار خود ادامه داد و مأموران  مجبور شدند برای دستگیری آن، سه تیر هوایی شلیک کنند. اما سارق بدون توجه به دستور ایست پلیس، وارد ساختمانی شد. در همین هنگام مالک ساختمان که با خودرو قصد خروج از ساختمان داشت، به مأموران اجازه ورود به ساختمان را داد و سارق را در حیاط ساختمان مشاهده کردند.

 

JamNewsImage08110391 - حادثه در دبیرستان دخترانه

بهرامی ارشد اضافه کرد: سارق که خود را مجهز به سلاح سرد و اسپری اشک آور کرده بود، به دستور پلیس باز توجهی نکرده و علاوه بر مقاومت کردن از ساختمان به بیرون پریده و متواری شد.

رئیس کلانتری 141 شهرک گلستان بیان کرد: با توجه به اینکه سارق سلاح سرد و افشانه اشک آور در اختیار داشت و بیم آن می رفت که اقدام به گروگان گیری کند. به سمت وی شلیک که این بار هم سارق از محل متواری و وارد دبیرستان دخترانه شد.

وی افزود: ماموران انتظامی با هماهنگی سرایدار وارد مدرسه شدند و با توجه به رد خون به جای مانده روی زمین محل اختفای سارق شناسایی و او را دستگر کردند.
این مقام انتظامی در پایان گفت: متهم پس از دستگیری به بیمارستان انتقال و به همراه سه سارق قبلی تحت بازجویی اولیه قرارگرفتند و سپس تحویل پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند.

پاسخ دهید