عکس جنجالی محسن افشانی در استوری اینستاگرام

1
عکس جنجالی محسن افشانی در استوری اینستاگرام
3.8 (76%) 5 votes

محسن افشانی را همه به واسطه مجری گری در صدا و سیما در سال های گذشته می شناسند. اما چند وقتی است فعالیت های محسن افشانی در اینستاگرام از فعالیت های هنری اش پیشی گرفته است. همین چند وقت پیش بود که انتشار پست های اینستاگرامی او و یک دختر جوان به اسم نِلی ولنتینو باعث جنجال در فضای مجازی شده بود اما انگار محسن جان افشانی نمی خواهد از این حاشیه ها به دور باشد!اما ماجرا چیست؟

5872 456 - عکس جنجالی محسن افشانی در استوری اینستاگرام

ماجرا از این قرار است که محسن افشانی در قسمت استوری اینستاگرام* عکسی از لباس زیر زنان به اشتباه منتشر کرد و چند لحظه بعد آن را پاک کرد اما به لطف فالوئرهای بالای او در اینستاگرام این عکس از چشم تیز بین صفحات و طرفداران او دور نماند و همین موضوع باعث واکنش جالب کاربران ایرانی نه تنها در اینستاگرام و حتی در توییتر شد!

5870 467 - عکس جنجالی محسن افشانی در استوری اینستاگرام
عکسی که در استوری محسن افشانی منتشر شده این است(البته ادب حکم می کند که تصویر کامل را نمایش ندهیم!ولی تا دلتان بخواهد این عکس در اینستاگرام وجود دارد)
5869 678 - عکس جنجالی محسن افشانی در استوری اینستاگرام

به نظر می رسد آقای افشانی قصد داشته است این عکس را برای شخصی بفرستد اما اشتباها آن را استوری کرده است!و البته صفحه ای که این لباس ها را می فروشد و توسط محسن افشانی دنبال شده است را در زیر می بینید:

5868 676 - عکس جنجالی محسن افشانی در استوری اینستاگرام

محسن افشانی تا کنون به این موضوع واکنشی نشان نداده و هم اکنون تعداد زیادی کامنت در زیر پست آخر محسن افشانی در جریان است!

  • واکنش محسن افشانی به استوری جنجالی اش!(فیلم و عکس)

زندگینامه کامل محسن افشانی:

محسن افشانی مجری و بازیگر در یازدهم فروردین 1368 در روستای وانشان گلپایگان چشم به جهان گشود. رشته محسن افشانی در دبیرستان ریاضی فیزیک بوده است.

محسن افشانی صاحب یک خواهر بزرگتر از خودش است.او از کودکی علاقه زیادی به بازیگری داشته است اما در آغاز فعالیت هنری اش وارد عرصه مجری گری شد!

اولین برنامه مجری گری او در صدا و سیما برنامه در آستانه بود و بعد در برنامه های «ما دو تا»، «بوم سفید» و «سلام بهار» نیز به عنوان مجری ظاهر شد.او بعد ها در سریال در کاراگاهان و ترانه مادری حضور پیدا کرد.

*استوری اینستاگرام امکانی است که کاربران می توانند با انتشار فیلم و عکس با مدت زمان محدود 24 ساعت آن را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارند.

گفتگو ها۱ دیدگاه

  1. سوزنى سمرقندى

    به اعتقاد بنده مهندس افشانى با این کارش خواسته در لفافه بگه که زنانه پوشى رو دوست داره و بدش نمیاد یک مرد آلت کلفت وى را به مقاربت و نهایتا جماع باسنى دعوت نموده وى را به حظ کافى و لذت وافى برساند تا کار تمام گردد و دو طرف به کام دل برسند

پاسخ دهید