مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

0
مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین
5 (100%) 1 vote
760524020 1 - مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

جشن هالووین و گریم های ترسناک روی صورت

هر سال در سراسر جهان تاریخ 31 اکتبر بعنوان جشن هالووین یاد می شود و مردم با وحشتناک ترین گریم ها در خیابان حاضر می شوند. جشن هالووین از دیر باز در کشور های غربی متعارف بوده هست و هرساله در 31 اکتبر مردم به پیشباز این جشن می روند با این که روند این جشن به کلی تغییر کرده هست

و یکی از اصلی ترین اعمالی که مردم در این شب انجام می‌دهند ترساندن یکدیگر هست برای اینکار دست به گریم های عجیب‌وغریب بر روی چهره خود میزنند سایت تفریحی پارس ناز عکسهایی از این گریم های وحشتناک را برای شما حاضر کرده هست.

1347795290 parsnaz com 1 - مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

حتماً شما هم تصویر‌هایی از برنامه‌ها و مراسم هالووین را دیده‌اید. همان‌طور که ما در روزهای ابتدایی سال و شروع بهار برای خود ما لباس اخیر می خریم و خوش‌ پوش می شویم, در آن طرف جهان و آخرین روز ماه اکتبر هم مردم لباس تازه می‌خرند و با این تفاوتکه آن‌ها برای هرچه اکثر وحشتناک شدن تلاش می کنند و کوشش می کنند زشت‌تر وعجیب‌تر به نظر برسند.

693213393 parsnaz com - مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

به هر حال بالا رفتن آدرنالین خون با این قیافه‌ها, ترس از حضور در یک منزل قدیمی و خالیاز سکنه, نقاشی قیافه وحشتناک روی کدو تنبل و گرچه خوردن آب‌نبات از سرگرمی‌های آن‌هاست. مثلاً همین سال جاری در جشن‌ های شب هالووین در ایالات امریکا, سه نفر در شهر “واشنگتن” مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و مجروح شدند و نفر چهارم نیز در حومه آن منطقه مجروح شده که هنوز جزئیاتی درمورد وی منتشر نشده هست.

جشن هالووین اکثر در کشورهای ایالات امریکا, ایرلند, اسکاتلند و کانادا مرسوم هست. این جشن را مهاجران ایرلندی و اسکاتلندی در سده نوزدهم با خود به قاره کشور آمریکا آوردند. گرچه نکته‌هایی درمورد این جشن وجود دارد که احتمال دارد از آن‌ها بی‌خبر باشید, با ما همراه شوید تا از ‌آن‌ها سر در بیاورید.

1669410650 parsnaz com - مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

۱. روزی روزگاری

یقین کنید یا نه, اما هالووین در یک کارخانه قند به وجود آمد. تعطیلات در کشورها از حدود 6000 سل قبل به وجود آمد و کارشناسان یقین دارند که 4000 سال قبل در ایرلند تعطیلات هالووین متولد شد.

۲.مرده یا زنده

جشن هالووین ریشه اصلی خودش را از جشنواره باستانی سوون گرفته هست, در آن زمان و هنگام برداشت محصول مردم معتقد بودند که مرز میان دنیای زنده‌ها و مُرده‌ها ازمیان می روند و این مُرده‌ها میباشند که به این جهان می آیند و می خواهند انتقام بگیرند. آن‌ها هم تنها راهکار برای ترساندن مُرده‌ها را لباس عجیب‌وغریب پوشیدن می دانستند.

1340526141 parsnaz com - مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

۳.جشن بزرگ

بعد از کریسمس, هالووین دومین جشن بزرگ در غرب محسوب میشود و گرچه امریکایی آن را اکثر از بقیه دوست دارند, به طوریکه سالانه بیش از شش بیلیون دلار برای هالووین, شکلات‌ها, جشن‌ها و لباس‌های‌شان هزینه میکنند. یک موضوع عجیب دیگر این هست کهآن‌ها حتی برای حیوانات خانگی‌شان نیز لباس تهیه می کنند.

۴.این‌همه ی شکلات

از میزان بیش از شش بیلیونی که هزینه هالووین می شود, میزان دو بیلیون دلار آن تنها برای شکلات‌های مخصوص این شب صرف میشود که در نهایت نزدیک به 600 پوند شکلات میشوند.

64973720 parsnaz com - مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

5.شکلات خوری

در امریکا نزدیک به 4 پوند شکلات خورده میشود.

6.میزان بالای مصرف قند

در شب هالووین هر طفل با ترفند گرفتن شکلات از همسایه‌ها در حدود 700 کالری میخورد که این مقدار کالری برابر با میزان کالری هست که با خوردن 66 موز بدست می آید.

1824061070 parsnaz com - مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

7.هووووو

از هالووین میترسید؟ این خودش یک مریضی هست و بعنوان مریضی ترس از هالووین مورد بررسی قرار می گیرد.

8.کدام جادوگر؟

بر زمینه افسانه‌ها اگر در شب هالووین با لباس‌تان عقب عقب راه بروید, حتماً یک جادوگر حقیقی را دیدار خواهید کرد.

1834637666 parsnaz com - مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

۹.کدوتنبل

کدو تنبل عضو جدا نشدنی مراسم هالووین هست و تا به حال بزرگ ترین کدوتنبلی که پرورش داده شده, متعلق به یک باغ سوئیسی بوده هست که وزنی دو هزار پوندی داشته هست, چیزی در حدود یک اتومبیل فولکس

10.نقاشی وحشتناک

حضور شکلات و کدوتنبل بسیار مهم هست و با این که طراحی بر روی کدوتنبل بسیار سرگرم کننده هست, اما در قبل اعتقاد داشته‌اند که همین کدو تنبل‌ها می توانند ارواحشیطانی را از منزل و خانواده دور نگه دارند.

301206859 parsnaz com - مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

۱۱.قوانین را دنبال کن

بر زمینه قوانینی که وضع شده, اگر کودکان کمتر از 12 سال تقلب کنند و حتی از منطقه‌ای که خانواده برای جمع‌آوری شکلات برایشان مشخص کرده, بیرون بروند حتماً جریمه نقدی می شوند.

۱۲.از عنکبوت نترسید

اگر در هالووین عنکبوت دیدید, اصلا نگران نباشید, آن‌ها اعتقاد دارند که ارواح افرادی که آن‌ها را اکثر نگاه میکند دوست دارند و عنکبوت بیش از حد به هر چیزی خیره می شود!

1788089300 parsnaz com - مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

۱۳.نادرست املایی فراگیر

شما هم هالووین را «HALLOWEEN» می نویسید, در صورتیکه نادرست املایی دارد و هالوویئین «HOLLOWE’EN» صحیح آن هست.

1614921228 parsnaz com - مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

درمورد جشن هالووین،چشن هالووین چیست

65472060 parsnaz com - مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

تصاویر وحشتناک جشن هالووین،

1301938571 parsnaz com - مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

دختران در جشن هالووین

1338890528 parsnaz com - مدل گریم صورت ترسناک در جشن هالووین+ویدیو آموزش گریم هالووین

تاریخ جشن هالووین

 

پاسخ دهید