پاسخ محکم فرمانده سپاه به اقدامات آمریکا

0
 پاسخ محکم فرمانده سپاه به اقدامات آمریکا
به این مطلب رای دهید

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت:
?در صورتی که قانون #تحریم‌ های جدید آمریکا (کاتسا) اجرا شود، این کشور باید پایگاه‌های منطقه‌ای خود تا شعاع 2 هزار کیلومتری برد موشک‌های ایران را منتقل کند
?در صورتی که اخبار پراکنده موجود درخصوص حماقت دولت آمریکا مبنی بر درنظر گرفتن سپاه به عنوان گروه تروریستی صحیح باشد، سپاه نیز ارتش آمریکا را در سراسر جهان به ویژه منطقه خاورمیانه، همسنگ داعش درنظر خواهد گرفت
?اگر امریکایی ها هدف نهایی خود از طرح اینگونه مسائل را مذاکره با ایران درباره منطقه قرار داده اند، مسیری کاملاً اشتباه را انتخاب کرده اند؛ جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد مسائل منطقه را در جایی غیر از میز مذاکره حل کند، نه حرفی برای مذاکره وجود دارد و نه طرفی برای آن!
? #تحریم‌ های جدید آمریکا شانس هرگونه تعامل را برای همیشه از بین خواهد برد؛ این #تحریم‌ ها تجربه #برجام را برای ما کامل می‌کند و آن تجربه این است که گفت و گو برای آمریکا ابزار فشار و دشمنی است نه تعامل یا حل مسئله!
?رفتار آمریکا با ایران ثابت کرد که نمی‌توانیم روابط خارجی خود را صرفاً براساس #برجام تنظیم کنیم؛ آمریکایی ها بدانند جمهوری اسلامی ایران از فرصت رفتار احمقانه دولت ترامپ با #برجام برای ایجاد جهش در برنامه‌های موشکی، منطقه‌ای و دفاعی متعارف خود استفاده خواهد کرد.

پاسخ دهید